SOCO – оптимальний вибір сучасного ендодонта

SOCO – оптимальний вибір сучасного ендодонта

Чимало ендодонтів стикалися з проблемою поломки навіть нових файлів. Саме тому кожного дантиста нині турбує величезна кількість підробок на стоматологічному ринку.

Гурманів ендодонтії не влаштовують зміни анатомії кореневих каналів, викликаних надмірно жорсткими файлами.

Та сьогодні лікарі-стоматологи мають оптимальний варіант для рішення таких проблем – ендофайли SOCO з пам’яттю форми. Це сучасний тип інструментів, виготовлений за інноваційним швейцарським методом, що дозволяє виготовляти сплави, в яких кристалічна решітка змінює свою форму при кімнатній температурі, не руйнуючи матеріал. На ринку стоматологічних послуг вони з’явилися п’ять років тому і захопили дантистів своїми унікальними властивостями (SC и SC PRO). Саме завдяки цим властивостями такі ендофайли утричі міцніші порівняно з традиційними нікель-титановими.

Особливий механізм обробки поверхні практично повністю прибирає пружність файла, що дозволяє обробляти канали, максимально зберігаючи первинну анатомію.

Терміном «пам’ять форми» визначається властивість набувати початкової форми під час нагрівання чи термічної стерилізації. При кімнатній температурі пам’ять форми ендофайла зникає і він легко пристосовується до будови кореневих каналів. Легкість в роботі цих файлів неможливо передати словами.

Ендофайлам SOCO притаманна унікальна здатність переінакшувати власну форму і не втрачати при цьому ріжучих властивостей. Вони високопластичні,  мають незначну пружністю та вдалий дизайн, що дозволяє мінімізувати ризик перфорації, транспортації і формування уступів. Ці ендофайли надзвичайно гнучкі і пластичні, стійкі до циклічної втоми і здатні до розкручування при навантаженнях.

Основа навчання – метод однієї довжини. Якщо ви звикли до інших методик (Crown Down або Step Васк) то універсальність файлу дозволяє не перевчатися.

Єдине, про що пожалкує кожен стоматолог, випробувавши цю технологію, що не зробив цього раніше.

Крокуйте в ногу з часом, станьте ближче до досконалості разом із Dental Stuff!

Поширити цей запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *